۱۲ چیزی که شوهرتان به شما نمی گوید

نویسنده : ویرایشگر ویرایش کننده
۸ خرداد ۹۶

شما می توانید بگوئید که او در خلق و خو بد است یا وقتی که در خلق و خویش حالت بدی وجود دارد بسیار عصبی و مضطرب است و متوجه شوید که باید مسئله ای باشد؟

۱- مرد میخواهد که شما توجه بیشتری به او داشته باشید نسبت به کودکانتان:

بچه ها نیازمند توجه و زمان بسیاری هستند اما ازدواج سالم می تواند یک سری ابزارهایی داشته باشد.

شما باید هم به همسرتان و هم به فرزندانتان توجه کنید و ارتباط میان آنها را هدایت کنید وقتی که یک مادر تمرکز می کند برروی نیازهای کودکان و کمتر توجه دارد به همسرش این خیلی اثرات مخمری در ازدواج دارد پس تعادل بین روابط مرد و زن و فرزندانش بسیار مهم است.

توجه کردن به مردان

۲- مرد نیاز به انتقاد و اصلاح ندارد:

آیا شما تا بحال در مورد اینکه چه چیزهایی درست است بحث کرده اید؟ خوب لطفا دست نگهدارید؟ بسیاری از انتقادات و اصلاحات در بین زوجین نمی تواند مناسب باشد اگر زوجین آماده برای پذیرش این انتقادات و اصلاحات باشند ارتباط میان آنها متفاوت و متغیر می شود پس شما همیشه نمی توانید انتقاد و اصلاح انجام دهید.

انتقاد ازمردان

۳- او می خواهد مشارکت بیشتری با شما در کارهای خانه داشته باشد:

شوهر شما ممکن است به شما در شستشوی ظروف کمک کند و یا اینکه اطراف خانه را مرتب کند چرا که او نمی خواهد شما خیلی خسته شوید بنابراین نیاز دارد که ارتباط میان خودش و شما را با کمک کردن بیشتر کند. اگر چه اولین چنین فکر می کند ولی راههای دیگری برای این موضوعات و احترامات وجود دارد.

کار در منزل

۴- مرد دوست دارد که از او تشکر کنید:

مردان تمایل دارند وظیفه شان را کامل کنند و آنها را موج هیجان و شور فرا می گیرد اگر از آنها تشکر کنید. بنابراین سعی کنید برای کارهایی که همسرتان انجام می دهد از او تشکر کنید .

تشکر کردن

ادامه مبحث در پست آینده …

احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
نظرات شما ارسال نظر
نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.