احساسات خانم ها را جدی بگیرید

نویسنده : ویرایشگر ویرایش کننده
۱۷ مرداد ۹۶

۷ نقطه محرک احساسات خانم ها را فراموش نکنید:

توجه به این مناطق باعث افزایش لذت و شهوت جنسی در بانوان

شما همیشه در مورد چیزهایی مشکوک هستید. اما اگر شما به دنبال انگیزه ای برای همسرتان در اتاق خواب هستید از شوهر خود بخواهید برروی قسمت هایی از بدن شما که ممکن است فراموش شده باشد تمرکز کند .

۱-ناحیه تناسلی (ناحیه شرمگاهی): چی؟ شما ممکن است با این کلمه ناآشنا باشید اما(مانس) ناحیه تناسلی و منطقه ای بالاتر از اندام تناسلی که در آن موهای ناحیه تناسلی رشد می کند می تواند به عنوان اولین مکان از ناحیه های جنسی باشد . نوازش منطقه که پوشیده از مو است یا لمس آن ایجاد لذت بخش و احساس هیجان انگیز در شخص می کند روغن گیاهی برای افزایش این احساس و لذت نیز وجود دارد برخی در مورد این منطقه خجالت می کشند و یا در مورد لمس آن حالت ناراحت کننده ای را تجربه می کنند. یادگیری برای هم آغوشی و ایجاد عشق به وسیله بدن تان باعث احساس طولانی در هنگام رابطه می شود. مطالعات نشان می دهد زنانی که احساس مثبت تر و بهتری نسبت به خود دارند از حس  شهوت بیشتری برخوردار هستند.

 

ارگاسم

۲- پشت زانوها: یکی از نقاط داغ جنسی که بیشتر در بدن زن نادیده گرفته می شود است : این هم یک جایی است که شما ممکن است احساس واقعی حساسی را به آن نشان دهید. پوست پشت زانوها منطقه حساسی است از شوهر خود بخواهید پشت پای شما با روغن و لوسیون ماساژ دهد و به آرامی ببوسد. برخی از زنان با لمس این منطقه حس لذت بخشی را تجربه می کنند و هیجان انگیز و لذت بخش ترین لحظه را تجربه می کنند زمانی که در پشت زانوهایشان نوازشی آرام و ملایم را احساس می کنند پس پشت زانوها را فراموش نکنید. یک مربی جنسی می گوید: زانو یک منطقه ای برای تحریک احساسات جنسی است. این مکان که در ان بیش از یک   گاز کوچک و بوسه نباید پیش رفت پر از احساس و تحریک هیجان است.

پا

 

۳-شکم: در حالی که ممکن است مانند یک استرید صدا باشد اما به شریک زندگی تان اجازه دهید که با ماساژ و نوازش این منطقه حس شهوانی در این موضع ایجاد کند زیرا برخی زنان احساساتشان وابسته به این ناحیه می باشد در برخی مواقع انجام گونه ای از حرکات ورزشی در این ناحیه زنان به اوج لذت جنسی می رسند و بعید نیست که ما اکثر قادر به مشاهده این مرحله بوده ایم انجام برخی از این کارها دراتاق خواب می تواند حس شهوانی را افزایش داده و در خلق وخو به شما کمک کند و اکنون این حرکت را تا زیر شکم ادامه دهید تا باعث برانگیختگی ماهیچه های واژن و لذت جنسی زیاد شود و احتمالاً منجر به مقاربت و تماس مستقیم با ناحیه تناسلی گردد.

شکم

۴- لب ها: آیا می خواهید شب رابطه جنسی بهتر داشته باشید؟ این تمرین را انجام دهید: حداقل ۵ دقیقه قبل از مقاربت بوسیدن و هم آغوشی را تمرین کنید لب یکی از مناطق وابسته به عشق شهوانی در بدن یک زن است. تفاوت قدرت و شدت بوسه نشان دهنده احساس و عشق است. حتی اگر شما به آرامی نوازش لب ها را با انگشت انجام دهید این هیجان انگیز می شود.لب

 

۵- پوست سر: زمانی که شما موهایتان را شامپو می زنید از ماساژ پوست سرتان لذت می برید.آیا این گونه نیست؟ خوب برروی شوهر خود نیز این کار را انجام دهید. دلیل اینکه ماساژ پوست سر موثر است چیست؟ پوست سر شامل پایانه های عصبی است که فوق العاده حساس به لمس هستند زمانی تحت ماساژ قرار می گیرند تنش های بدن را آزاد می کند و باعث افزایش جریان خون در بدن و ایجاد هورمون دوپامین و سروتونین می شود که به احساس لذت کمک می کند.پوست سر

 

۶- پاها:بعد از یک روز طولانی و انجام کار ماساژ پاها می تواند آرامش بخش و تسکین دهنده باشد برخی از مردان از ماساژ پاهای زنان لذت می برند و با این طرز فکر شما درست می توانید در واقع بازتاب این عمل را در نقاط خاصی در بدن خود و بخصوص در پاها ایجاد کنیدتا در شما منجر به احساس جنسی شود.  این منطقه بخشی از مناطق محرک جنسی در بدن می باشد.

پا

 

۷-گردن: گردن یک بخشی از بدن خانم هاست که لذت از آن منشاء می گیرد. یک مرد در حال ایستاده پشت سر شما را می بوسد و ماساژ شانه ها و باعث احساس فریبانه و لذت می شود. بوسه نرمی از خط رویش مو به پایه گردن وجود دارد.

گردن

احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.