تغذیه سالم:

نویسنده : ویرایشگر ویرایش کننده
۲ خرداد ۹۶

اگر می خواهید به طور سالم تغذیه کنید: اولین گام خرید مواد خوراکی سالم است. در اینجا ما نگاهی به این نوع خرید و قفسه های سوپر مارکت ها داریم :

اکثر سوپرمارکتها محصولات غذایی شامل افزودنی های خوراکی برای حفظ رنگ و گسترش ماندگاری بعد از تولید دارند می آورند. غذاخوردن سالم شما را تشویق می کند که غذاهای فرآوری شده و حداقل پیچیده را تأمین نکنید :

در حالی که در ابتدا می توانید ثابت کنید که به حداقل رساندن مواد غذایی که با مواد شیمیایی تهیه شدند می تواند خیلی به سلامت شما کمک کند اگر شما می خواهید غذاهای سالم بخورید حتماً باید مواد غذایی سالم و کاملاً طبیعی را خریداری کنید.

۱-گوشت های دودی و کارخانه ای و ژامبون های ماهی :

مواد افزودنی و نگهدارنده ها و به احتمال خیلی زیاد باعث ماندگاری طولانی و جلوگیری از تغییر رنگ مواد غذایی می شود ، برای انتخاب گوشت و انواع ماهی ها از تولید کنندگان کوچک که به شکل طبیعی این گوشت ها را تولید می کنند کمک بگیرید.

۲- مواد غذایی کنسرو شده (از جمله ماهی) :

اغلب قوطی های آلومینیومی با یک لایه غشای پلاستیکی که شامل مواد غذایی به نام (بسیفنول A ) هستند دارند که باعث نگهداری مواد غذایی می شود. کنسرو مواد غذایی که حاوی انواع روغن ها و سس های گوجه فرنگی و همین طور مواد افزودنی هستند همین طور مواد غذایی منجمد و خشک شده که ممکن است در بسته بندی ها باشند باید قبل از استفاده شسته شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد.

در قسمت بعدی با ادامه مبحث همراهتان هستیم.

احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.