چگونه هیجان زندگی را حفظ کنیم !!؟

نویسنده : مدیریت
۲۱ شهریور ۹۵

زندگی مشترک زن و مرد به خودی خود یک قضیه ی پیچیده است و دشواریهای خاص خودش را دارد. در حقیقت هم زن و هم مرد هر دو به دنبال خوشبختی هستند, اما بعضا پیش می آید که به موفقیت دست پیدا نمیکنند. دلیل آن چیست؟

هماهنگی تمام ماجرا نیست!

در ابتدای زندگی مشترک حرفهای زیبایی بین زن و مرد زده میشود, اما با گذشت زمان متوجه میشوند که هه چیز در حرف خلاصه نمیشود. وقتی مسائل مهمتر پیش می آید هر کدام از آنها به دفاع از منافع خود برمیخیزند . به همین دلیل, زوجها نیاز دارند که به راهی دست پیدا کنند که به وسیله ی آن منافع خود را در یک راستا قرار دهند.

 

عشق بدون کلمات؟

اینگونه تصور میکنید؟ خیال میکنید عشق بدون کلمات وجود دارد؟ برعکس! عشق به دنیایی از کلمات احتیاج دارد. این خیال که عشق به کلمات احتیاج ندارد, تصوری کودکانه است. باید شوق خود را به یکدیگر از طریق کلمات ابراز کنید. این یک دستور روزانه نیست. اما ابراز احساسات در قالب کلمات با این که امری ناچیز به نظر میرسد,  اما میتواند به استحکام روابط متقابل کمک بسیاری بکند.

 

همه چیز با هم؟

تفریحات مشترک, دوستان مشترک, علایق مشترک… اما کسی که همه چیزش را با دیگری تقسیم میکند در خطر از دست دادن نیروی جذابیت خود برای فرد دیگر است. اگر از تمام کارهای همدیگر خبر داشته باشید, هیجانی برای کشف یکدیگر باقی نمیماند! وجود چند راز کمک میکند که رابطه تان هیجان انگیز بماند.

منبعbridal lifestyle
احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.