عروس خانم و آقا داماد به رابطه جنسی خود اهمیت دهید

نویسنده : ویرایشگر ویرایش کننده
۱۰ مرداد ۹۶

۷ نشانه که می گوید شما در رختخواب احساس خوب دارید؟

لاف زدن در مورد اینکه در رختخواب احساس خوبی داشته اید به صورت رازی امیدوارانه وجود دارد و برای شما یک احساس بزرگ خواهد بود اما آنچه واقعاً به شما حس خوبی در رختخواب القا می کند چیست؟ اینکه آیا شما به تازگی رابطه برقرار کردید یا از قبل رابطه داشته اید موردی است که از نظر افراد باعث ایجاد شادی و لطافت در شما می شود پس بگوئید چه نشانه هایی برای این داستان دارید؟

 

رابطه

۱-شما احساس رابطه با شریک زندگی تان دارید: تحقیقاتی انجام شده که این سوال را پاسخ می گوید شما چطور رابطه جنسی خوب می سازید؟ در پاسخ باید گفت دو نفر زمانی رابطه خوب دارند که نه تنها فیزیکی بلکه توأم با احساس را نیز تجربه کنند.
بنابراین رختخواب گام اول برای درک و ارتباط با همسرتان است و زوج هایی که تحت تأثیر رابطه جنسی و اتصال جنسی قراردارند سیستم های دیگر بدنشان از جمله روح و جسم شان بسیار خوب و عالی شکل می گیرد. بسیاری از افراد این مورد را در ارتباط با احساس خوب بودن می دانند.
۲-اعتماد به نفس تان: دیگر اصلی که شما را با یک عشق بزرگ مواجه می کند حس اعتماد به نفس در خودتان است و داشتن یک تصویر مثبت در ذهن تان است اگر شما احساس بیشتری در مورد خودتان و میل جنسی تان داشته باشید می توانید تجربه جنسی و احساس جنسی خوبی را داشته باشید و به شدت در آن غوطه ور شوید و لذت کافی را ببرید. کسی که اعتماد به نفس دارد از این مقوله به راحتی می گذرد و احساس عالی را تجربه می کند.
۳- برای تغییر در جو اتاق خوابتان کاملاً راحت باشید.
یک معاشقه خوب با استفاده از یک عشق شهوانی امکانپذیر است مهمترین ارگانها پاها و گوشها هستند.با استفاده از تفکر برای تحریک این ارگانها خلاقیت و ابتکار عمل ایجاد کنید و با ذهنی باز به استقبال هم آغوش و ارتباط با شریک زندگی تان بروید تا تغییر و واکنش جنسی را به خوبی احساس کنید و بنابراین به بیان این تغییر جنسی و حالت خلاق و پویا بپردازید در این صورت است که واکنش جنسی خود را تغییر داده اید.
۴-به محبت های همسرتان گوش کنید: گوش دادن دقیقاً همان کیفیت عالی یک عشق خوب را می رساند با توجه و سخاوتمندانه و بدون خود خواهی به او گوش کنید. جنسیت یک حس مشترک است بنابراین به همسرتان و صحبت ها و خواسته هایش به خوبی گوش دهید و بیش از هر چیزی تمامی موانعی که برسر راهتان است از بین ببرید و ارتباط خوبی را با هم داشته باشید بدون یک ارتباط خوب شما یک عاشق خوب بنظر نمی رسید.
۵- در کارهایتان عجله نکنید.
مانند بسیاری از چیزهای زندگی، شما وقتتان را برای توجه به جزئیات و صرف مسائل جزئی نکنید و در مورد تصمیماتتان کورکورانه و عجولانه پیش نروید، در حالی که شما می توانید به کیفیت کلاس عاشقی بپردازید اگر در ذهنتان مسئله ای شناور شده از آغاز تا پایان به آن فکر نکنید و آن را تمام شده بدانید.
۶- به رابطه جنسی خوش آمدید:
تمایل خوب به خود انگیختگی و انجام  آن مهم است، آیا ریاضیات ساده از نوع خوب را فراموش نمی کنید . گفتن بیش از حد نه شریک زندگی تان دور می کند در حالی که در کنار همسرتان هستید از خودتان شروع کنید مشتاق برای برقراری رابطه باشید .
۷- در رختخواب بازیگوش باشید: نه تنها فقط تولید مثل بلکه تفریح  جنسی سرگرمی بزگسالان است.در این زمان سرگرمی باعث ایجاد لذت خوب و همین طور ایجاد حس برتری در یکدیگر می شود. اگر آن را ندارید با جدیت تمام زیاد برای آن تلاش کنید و در رختخواب به خوبی بازیگوشی کنید و نشان دهید که از بودن با همسرتان نهایت لذت را می برید.

 

احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
نظرات شما ارسال نظر
 1. Ali.babaei
  2 0

  رابطه تو زندگی مشترک خیلی مهمه و باید بهش اهمیت داده بشه حتما

 2. hosein.asghari
 3. soheil.sadeghi
  2 0

  اگر آدم خودش باشه و نخواد وانمود کنه همه چی درسته

نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.