۵ راهکار برای داشتن آرایش لایت

نویسنده : ویرایشگر ویرایش کننده
۲۷ اردیبهشت ۹۶

آیا دوست داید که یک نگاه زیبا با آرایشی لایت را در یک چهره موفق با آرایشی طبیعی داشته باشید در حالی که از وقت کمی استفاده کنید و به بهترین نوع در جمعی حضور بیابید:

راهکارهای زیر را  برای  داشتن آرایش لایت پیشنهاد می کنم:

۱-نوشیدن مقدار زیادی آب (H2O):

من می توانم این مقدار زیاد آب را در حدی که کافی باشد برای جلوگیری از استرس نیز به شما پیشنهاد دهم. مرطوب کننده پوست تمام بدن شما را جوانتر می کند نرم و صاف و درخشان می کند مطمئن شوید که شما می توانید پوستتان را هیدراته کنید اگر در روز حداقل یک بطری کامل آب میل کنید و اینکه نتیجتاً در یک روز می توانید ۸ لیوان آب را بنوشید تا کاملاً با طراوت باشید.

۲- لایه برداری منظم :

مطمئناً شما می توانید پوستتان را روزانه پاک کنید و مرطوب نگهدارید اما چگونه شما لایه برداری را انجام دهید : لایه برداری به منظور دور کردن سلول های مرده و مرطوب کردن پوست تان و استفاده از سرم های محافظتی برای بستن روزنه های پوست شما لازم است. اغلب یک متخصص پوست در این مورد به شما کمک می کند و راهنمایی های لازم را برای پوست شما ارائه می کند.

من توصیه می کنم استفاده از لایه بردارها و اسکراپ ها را در لیست کارتان قرار دهید البته اگر پوست حساس دارید کمی مراقب باشید.

 

۳- تعداد کانسیلرها:

ساترها یک ابزار چند منظوره برای استفاده کامل هستند من از ساتر های ضخیم با استفاده از مقادیر مرطوب کننده استفاده می کنم که کاملاً معایب پوستم را پوشش دهد و حلقه های سیاه دور چشم را پوشش دهد.

 

۴-همیشه آماده باشید با یک رژ لب:

رژلب هایی که مورد علاقه هستند برای حفظ لب های شما رنگهای قرمز و رژلب های روشن که در میزکارتان دارید می تواند به شما کمک کند استفاده از رژلب های عالی برای شب گزینه خوب می باشد و کلید استفاده از آن ها تطبیق پذیری است.

۵- استفاده از اسپری:

برای اطمینان از آرایش طولانی مدت همیشه پایه و اساس آرایش را تنظیم کنید از یک اسپری برای دوام آرایش استفاده کنید.من توصیه می کنم با توجه به نوع پوستتان از لوازم آرایش استفاده کنید تا آرایشتان ماندگار باشد.

امیدوارم همیشه زیبا و جذاب باشید

احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
برچسب ها:
نظرات شما ارسال نظر
نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.