بعد از ازدواج چه چیزهایی تغییر میکند؟

نویسنده : مدیریت
۲۱ شهریور ۹۵

معمولا با آغاز زندگی مشترک تغییراتی در رفتارها و روابط ایجاد می شود ، برای دانستن این تغییرات همراه خانواده ی آدم و حوا باشید .

after wedding

زندگی صمیمانه

وقتی زندگی مشترک آغاز میشود, در صمیمانه ترین حالت, بهتر بگویم, در تخت خواب, دیگر احساس این را ندارید که اگر اتفاق غیر منتظره ای بیفتد چه باید کرد؟ خیالتان راحت است که این آخرین بار نیست که باهمید. میتواند با آسودگی خاطر به کشف همسرتان بپردازید. بسیاری از مردان هستند که بعد از ازدواج و تجربه کردن این احساسات بیشتر از قبل ازدواج عاشق همسرشان میشوند و به گونه ای دیگر همسرشان را میشناسند. سپس رازهایان را با آنها در میان میگذارند و البته اینها میتواند ثمره ی یک تجربه ی خوب در تخت خواب باشد.

 

رفتار دیگران نسبت به شما

ازدواج نشانه ی ثبات است. نشانه ی این که شما دو نفر بالغ شده اید. فرق بزرگی است بین این که کسی را دوست خود معرفی کنید, یا همسر خود. در ثانی, حلقه ی ازدواجبه شما وجهه ای به عنوان یک بانو میدهد که رفتار دیگران را نسبت به شما تغییر میدهد.

 

رفتار شما نسبت به رابطه

شما حالا هدف دارید. مثل گذشته نیست که تعهدتان اختیاری باشد. باید برای احترام به خودتان هم که شده برای رابطه ای که در آن هستید احترام قائل باشید. این احترام به رابطه به شما انگیزه میدهد که خوشحالتر و پر تلاش تر زندگی کنید و برای بهبود شرایط خود و همسرتان بیشتر تلاش کنید. حالا با همسرتان یک تیم را تشکیل داده اید تا به رویاهایی که قبلا داشته اید جامه ی عمل بپوشانید. پس از قبول ورود به این زندگی جدید شما این فرصت را دارید تا صد درصد خودتان  را به نمایش بگذارید. میتوانید صادق باشید و اگر چیزی در شخصیت همسرتان شما را آزار میدهد, آن نکته را به او گوشزد کنید.

و تازه از همه مهمتر! دیگر مجبور نیستید نقش بازی کنید و به دروغ از او تعریف کنید. این صداقت از همه چیز ارزنده تر است.

منبعbridal lifestyle
احساس شما نسبت به
این مطلب چیست؟
نظرات شما ارسال نظر
نظرات شما
ارسال

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.